פינוי דירה בחינם, האמנם?

בלא מעט מקרים אנו נתקלחם בלקוחות המקבלים הצעות לפינוי תכולת דירתם בחינם. מטרתנו במאמר הז היא להסביר מדוע כדאי לכם להטיל ספק בהצעות מפוקפקות אלו, ממה כדאי להיזהר וכיצד לפנות את דירתכם על הצד הטוב ביותר מבלי להיפגע. כמובן, כל זאת תוך פינוי בדרך המשתלמת ביותר.

פינוי דירות מהיר יסודי

לפני שאתם ממהרים לפנות לאנשי מקצוע שמציעים לכם פינוי בחינם, חשוב שתמתינו, תקראו מעט מידע בנושא ולבסוף תקבלו את ההחלטה ההגיונית ביותר והנכונה ביותר.

7 טיפים בנוגע לפינוי דירה בחינם

1. נתחיל מנימוק הטוב ביותר – אף עסק בעולם לא ישמח להעניק לכם שירות בחינם, אלא אם משתלם לו והוא כמובן מקבל ערך בתמורה.
גם אם יש בבעלותכם חפצים יקרי ערך, ריהוט מיוחד ונדיר, או מגוון של פריטים בעלי ערך רב, אכן מגיע לכם לקבל תמורתם ערך כספי ותמורה אך ככל הנראה שערך הרכוש הנ”ל לא משתווה לעבודתם של חברות הפינוי המגיעות להעניק לכם שירות.
לכן, אנו מאמינים בפינוי בדרך המשתלמת ביותר, בה שני הצדדים מרוויחים את המירב, אך לא בסיסמאות הדוחפות לפינוי חינמי.

2. פינוי דירה הוא הליך מאד מורכב הדורש ידע, מיומנות ועבודה פיזית רבה. לפינוי ישנם יתרונות רבים, כי הוא מאפשר לבעלי הדירה לפנות את עצמם מהתעסקות עם פינוי תכולה, שמירה על החוקים העירוניים והימנעות מקנסות, שמירה על בטחון התושבים, התעסקות עם חומרי ניקוי ועוד.

3. היכן הטריק? חברות רבות בשוק פינוי הדירות לרב מגיעות לבית הלקוח במטרה להרוויח כסף. בהגיען לתת שירות, לרב יבחרו לפנות ציוד שמשתלם להן לאסוף או לחילופין שקל להן לאסוף. במצב בו הציוד כה יקר עד שמשתלם לפנותו וכמו כן את הציוד הנחות, הרי שחברה תסכים להעניק שירות פינוי בחינם. בפועל, מדובר במצב די נדיר שכן ציוד יקר ערך יעדיף לקבל פינוי על פינוי ציוד בלוי וישן.
לכן – לקוחות רבים מגלים על בשרם כי אם הפינוי לא משתלם כספית לחברה המפנה, הרי שלא יינתן שירות והגענו לבזבוז זמן יקר.

4. בנוסף, בכל אתר אשר מציע לכם פינוי בחינם, לא מסופר לכם מה קורה בהגיעתם של המעריכים אל הנכס. אנשי המקצוע מכירים היטב את תחום הפינוי בדומה למומחים של חברת דה בסט. הערכת הפינוי, הציוד הנדרש, ההובלה והניקיון, נעשית בצורה מהירה ומשוואת העלות-תועלת מחושבת במהירות.
אין שום אינטרס לחברה לבצע פינוי אשר גורם לה להשקיע אנרגיה וכסף רבים ביחס לתמורה אותה היא מקבלת.
כיוון שללקוח אין זמן או עצבים לעסוק בנושא, הוא לרב ישלם עלויות פינוי שזהות ואף גבוהות יותר מעלויות פינוי רגילות שגובות רב החברות.

5. אם אתם מרגישים שאתם רוצים לפנות בחינם את דירתכם בתמורה לרכישת הציוד שבה, דעו שלרב המצב לא יקרה וכי ירמו אתכם ויוליכו אתכם שולל. מה שכן ניתן לעשות, זה לפנות למפנים מתנדבים מעמותות שונות שיבואו לרכוש מכם ציוד ישן שערכו רלוונטי לאוכלוסיות נזקקות. אולי תקבלו סכום כסף סמלי ויתרה מכך, תעשו מעשה טוב למען הקהילה.

6. כן ניתן לבצע פינוי בצורה המשתלמת ביותר. אנו עדים למקרים בהם אכן לבעלי דירות היה ציוד בעל ערך רב, שהשתלם לנו לרכוש או לחילופין לקזז מעלות הפינוי. אנו מעריכים את ערך הציוד בקפידה ומשתדלים להגיע לעסקת win-win ככל הניתן.
עם זאת, חשוב להבין שפינוי דירה בחינם הוא יותר קלישאה ומרמה מאשר עסקת Win-win. יש לקרוא לילד בשמו להגיד מהי האמת שעומדת מאחורי ההצעה המפתה שכל כך נפוצה באינטרנט בימינו.

7. אם אתם מעוניינים לפנות דירה בדרך המשתלמת ביותר, מרגישים שיש לכם ציוד בעל ערך רב ורוצים לברר כיצד ניתן לעשות זאת מבלי לצאת בנזק כספי גבוה, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לפנות את הנכס בצורה הטובה ביותר, תוך שקיפות מלאה, ללא טריקים, ללא הצעות מיותרות או פיתויים לא רלוונטיים.

פינוי דירות
פינוי דירה בחינם – האמנם?

צריכים עזרה בפינוי תכולת דירה? אנחנו כאן למענכם!
פינוי תכולת דירה ופינוי בתים, הכולל בתוכו ניקיון יסודי, אמצעי זהירות, בטיחות ושמירה על איכות הסביבה, הוא ללא ספק תהליך שלעיתים משתלם כאשר יש ברשותכם ציוד רב.
פינוי דירה בחינם הוא יותר מרמה וקלישאה מאשר עסקת הוגנת ומשתלמת.
אנו נשמח לסייע לכם להעריך נכונה את ערך הדירה והציוד, לסייע לכם לפנות ונקות בבטיחות ובמהירות ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת על בסיס מצב הנכס.

לשאלות נוספות או ייעוץ בנושא, אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים בטופס בעמוד זה או לחלופין להתקשר אלינו באמצעות הקו הישיר.

שיתוף:

Share on facebook
המליצו עלינו בפייסבוק

לשיחת יעוץ ללא תשלום